Super Viga 50000 Ürün Görseli

15 Büyük Seks İçin İpuçlarını Kaçırmayın Bölüm 2

SEKSPERT # 3

Seks terapisti Rebecca Rosenblat, tavsiye tarihi sütunları yazar ve Dr. Date adı altında seminerler düzenliyor.

10) onu sürücü koltuğuna koyun. “Genel olarak, kadın hakim konumları sizi daha uzun süratle ve doruk noktasını daha hızlı hale getirecek, ayrıca üstünüzdeyken erişilemeyen tüm yerlere dokunarak ellerinizi kullanmanızı kolaylaştırıyor. ‘göğüs kadınları’, büyük finale kadar onları uyarmak, çoraplarınızı yere serdirecek elektrik yaratabilir. ”

11) Düzgün ol. “Kaba eller fiziksel emeği sakınmayan erkeksi bir adamın işareti olabilir, ancak onu daha hassas bölgeler oluşturmaya teşvik ederken istediği gibi değillerdir. Bunun için ellerinizin temiz ve pürüzsüz olduğundan emin olun– Gerekirse nemlendirici kullanın.Herhangi bir pürüzlülüğün, hatta çok az miktarda terin duygusunun boğmasına neden olabilir. ”

12) Sahip olduğunuz şeylerden en iyi şekilde yararlanın. “Çevrenizin iki kat daha büyük hissedeceğini ve iki kat daha sıkı hissetmesini istersiniz, bacaklarını havaya doğru yukarı doğru nereye getirdiğini deneyin. İki kat daha uzun hissetmek ister misiniz? Dizlerini göğsüne doğru geri çektiği pozisyonları deneyin Öte yandan, o kadar büyükse rahatsız oluyor, ön sevişme ile fazladan zaman alıyor, ne kadar heyecanlıysa, doğru bir araya getirilmesi o kadar kolay. ”

SEKSPERT # 4

Klinik seksolog Patti Britton, Ph.D., birçok video ve DVD’ye ev sahipliği yaptı.

13) Motorunu farklı şekillerde çalıştırın. “Bunu unutmayın: Foreplay pek çok şey olabilir, beklenti olabilir – belli bir süre sonra seks yapacağını bilmek ateşe yakıt kazandırabilir. Fiziksel ama açıkça cinsel olmayan, okşamak gibi bir şey olabilir Saçları ve kadınları bana yeterince öpüşmediklerini söylerler, bu da motoru sık sık kullanıyor, insanlar arasındaki bağlantıyı başlatıyor “dedi.

14) kulaklarınıçıkartın. “Erkekler daha görsel, bu yüzden kadınların daha çok işitme eğiliminde olduklarını fark etmiyorlar – şeyleri duymaları gerekiyor: Onu dinlerseniz onunla nasıl konuşacağınızı öğrenirseniz, sadece romantik değil aynı zamanda cinsel açıdan da Onun için, dinlenmekten daha fazla afrodizyak yok, bağlı olma hissine dönüşüyor ve bağlılık muhtemelen bir kadının cinsel ilişkide bulunma kabiliyetinin en büyük yönü “dedi.

15) Kafasını çalın. Fantazi, seks için önemli bir husus olabilir, ancak tecrübelerime göre kadınların cinsel fantezilerini ifade etmeleri daha zorlanıyor “derler. Erkeklerin ön sevişme ortamına girmek için harika bir yol fantezi tarafını ortaya çıkarmaktır. Seksi kitap birlikte.Erotik romanlar ya da fantezi ‘yumuşak’ tarafı, sert çekirdekli porno daha az tehditkar, ancak bazı kadınlar da bunu seviyorum.Eğer cinsel enerji alanında olduğunuzda, her şey ön sevişme bir parçası haline gelir .”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )