Süper Viga 50000 Ürün Görseli

Delay 4800 Sprey yan etkisi var mı

Delay 4800 Sprey yan etkisi var mıDelay 4800 spreyin bilinen çok fazla yan etkisi bulunmamaktadır. Çok ender rastlanan yan etkilerin en büyük nedeni ise yanlış kullanımdır. Delay 4800 Sprey çok fazla kullanıldığında peniste kızarıklık, kaşıntı ve penisin tahriş olmasına neden olacak etkiler yaratabilmektedir. Aynı zamanda yanlış kullanımlar kişinin çok fazla terlemesine de yol açabilmektedir. Bütün bu yan etkiler geçici ve kısa süreli yan etkilerdir. Ürün doğru kullanıldığı takdirde herhangi bir yan etki ile karşılaşıldığı görülmemiştir. Delay 4800 Sprey Ne İşe Yarar Bugün birçok erkeğin cinsel yaşamda karşılaştığı problemlerden biri erken boşalmadır. Erken boşaltma erkeklerin cinsel hayatını sıkıntıya sokan ciddi sorunlardan birisidir. Cinsel ilişkinin kısa sürmesi nedeniyle kadınlar tarafından da bu durum fazlasıyla rahatsız edicidir. Her erkek partnerini mutlu bir son yaşatarak iki tarafın da haz almasını ister. İşte bütün bu problemlerin çözümü için Almanya’da sertleşmeyi sağlayan geciktirici bir ürün olarak Delay 4800 Sprey üretilmiştir. Ülkemize de Almanya’dan gelen bu ürünün asıl hedefi erken boşalmayı önleyerek geç boşalmayı sağlamak. Bu ürün geciktiriciler arasında en hızlı etki sağlayan üründür. Ayrıca cinsel performansı arttırmaya da yardımcı olmaktadır. Sadece harika bir cinsel birliktelik yaşamanızı sağlamaz aynı zamanda bir gecede birden fazla ilişkiye girilmesine de yardımcı olur. Bu da hem sizin hem de partnerinizin güzel bir gece geçirmesini sağlar. Delay 4800 Sprey Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli Bu ürün, kullanımı oldukça basit ve rahat olan ayrıca doğru kullanılmadığı takdirde pek bir etkisinin görülmediği bir spreydir. Ürün yaklaşık olarak 30-40 kullanıma tekabül etmektedir. Delay 4800 Sprey, cinsel ilişkiden yaklaşık olarak 20-30 dakika önce penisin sadece uç kısmına iki veya üç defa püskürtülerek kullanılır. Püskürtmenin ardından penisin üzerinde bulunan düz kaslar gevşeyerek, kişinin penisin de sertleşme olmasını sağlar. Cinsel ilişki süresince sertleşme sorunu yaşanmayacağı için erken boşaltma gibi bir sorunla da karşılaşılmaz. Spreyi kullanmadan önce penisin kuru olması daha iyi sonuçlar alındığını göstermiştir. Daha detaylı bilgi almak veya ürüne ulaşmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Kaynak: https://www.viga50000.net Delay 480000 Krem Delay Krem Sipariş

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (2 )

  • Burhan A*
  • Ben genelde Delay Shark 48000 kullanıyorum ama Viga ya geçmeyi düşünüyorum. Viganın hangi serisini kullanmam lazım 50 bin olan mı iyi? 48000 sharka yakın olan hangisiyse ondan almak istiyorum?
  • Serbülent T*
  • cuma aldım pazartesi elimdeydi ürünü kullandım ilk denememde 10 dakikaya yakın sürdü ama ikinci denememde yaklaşık 25 dakıka surdu ve boşalamadım tavsiye ederim.10 dakıka once uygulayın...