Super Viga 50000 Ürün Görseli

Ona ve onun için orgazm ve onlara nasıl?

Onunki: Bir kadın orgazm sinir bozucu kaçamak olabilir. Dünya Cinsel İlişkiler Birliği Başkan Yardımcısı Beverly Whipple’e göre, kadınların yaklaşık yüzde 85 ila 90’ı orgazm içindeyken, cinsel ilişki sırasında sadece üçte biri orgazm yaşıyor. O, orgazm amacı olmamalı hatırlamak önemlidir dedi.

“Amaç odaklı cinsel etkileşimlerde, her adım en üst basamağa veya büyük” O “- orgazmdan geçiyor,” diyor Whipple. “En üst basamağa gelmeyen hedefe odaklı insanlar, gerçekleşen süreç hakkında pek iyi hissetmiyorlar, ancak zevk odaklı insanlar için herhangi bir etkinlik kendi içinde bir son olabilir; Bazen el tutmaktan veya sarılmaktan çok memnunuz.Bu dünyada insanlar sürece odaklansalar çok daha fazla zevk olurdu. ”

Whipple, cinsel ilişkiden memnuniyetsizliklerin psikolojik sonuçlarının genellikle tek başına görülmediğine işaret ediyor; her iki ortakta sıkıntıya neden olabilirler. “İlişkide bir kişi hedef odaklı ve diğeri eğlenceye odaklıysa ve ikisi de kendi yöneliminin farkında değillerse bunu partnerleriyle paylaşmazlar” diye açıklıyor. “Bir çok ilişki sorunu gelişebilir: Çiftler ile yaptığım çalıştaylarda, cinsel etkileşimlerin nasıl göründüğünün farkına varmalarına ve ortak ile iletişim kurmalarına yardımcı oluyorum.”

Orgazm çeşitleri
Klitoral orgazm

En yaygın olanı, klitoris ve çevredeki dokuyu doğrudan uyarmaktır. Birçok kişi farkında değil ki, klitorisin çoğunluğu aslında kadının vücudunun içinde gizlidir. Son zamanlarda Avustralyalı üroloji uzmanı Helen O’Connell, M.M.D., kadavra ve 3 boyutlu fotoğrafçılık üzerine çalışmış ve klitorisin ilk başparmak ekleminizin büyüklüğündeki bir erektil doku höyüğüne bağlı olduğunu tespit etmiştir. Bu dokunun, 11 santimetrelik bir uzanan iki bacağı veya krurası var. Buna ek olarak, aynı zamanda sertleşmiş dokudan oluşan iki klitoral ampul vajinanın hemen dışındaki alana girer.

 

Hannah’nın en yeni iki kutuplu bozukluk videosunu izleyin.
reklâm
O’Connell’ın Journal of Urology’de yayınlanan bulguları, bu erektil dokunun yanı sıra çevresindeki kas dokusunun da orgazmik kas spazmlarına katkıda bulunduğunu gösteriyor. Bir klitoral orgazmda çok fazla doku bulunduğunda, en kolay sahip oldukları şaşılacak bir şey değildir.

hp-iyi-cins-02pelvik Taban veya Vajinal Orgazm

Bunlar, G noktasını uyararak veya rahim ağzında (uterusa açılma) ve / veya anterior vajinal duvar üzerine baskı uygulayarak oluşur. Kasık kemiği ve serviks arasında bulunan yaralı G-spot, keşfedilen Alman doktor Ernest Grafenberg’in ismini taşıyan, uyarılmış bir şekilde şişen süngerimsi doku kütlesi. Yerini bulmak zor olduğundan, uzmanlar birkaç rehberlik tekniği geliştirdiler:

Sırt üstü yatarken, kadın vulvanın eşinin pelvis kemiğine karşı düz bir şekilde preslenmesini sağlamak için pelvisini yukarı doğru eğir. Bermans’a göre, bu, penisin G noktasıyla temasa geçmesini, aynı anda klitoriyi uyarmasını sağlar. Kalçalarının altında yastıklar koymak onun leğen kemiğini kolaylaştırır.

Whipple, vajina içine iki parmağınızı yerleştirmeyi ve bunları beckon hareket ettirmenizi öneriyor. Parmak uçları, G-noktasının bulunduğu tam ön vajinal duvarı çarparmalıdır.

Karışık Orgazm

Bu, ilk ikisinin birleşimi yoluyla elde edilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )