Super Viga 50000 Ürün Görseli

Penis Büyütme Egzersizleri

Erkek üreme sistemi penis, testisler, seminal veziküller ve prostat bezinden oluşur. Penis, bir ereksiyon oluşturma kabiliyetinden sorumlu olan süngerimsi bir gövdeden oluşur ve içerisinde “idrar yolu” adı verilen, idrarı sperm kadar vücudun dışına ileten bir kanalda vardır. Sarkık penisin ortalama uzunluğu 8.9 cm’dir (personel tarafından ölçülmüştür). Birkaç çalışma gözden geçirildiğinde ortalama sarkık uzunluk 9-10 cm bulundu.
Penetrasyonun ortalama uzunluğu 14-16 cm, çevre uzunluğu 12-13 cm’dir ve bu BJU International’ın 2007 sayısında yayınlanan bir inceleme ile gösterildi. İncelemeye çeşitli ölçüm yöntemleri dahil edildi.
Yetişkinlerin çevresi penisin ortasında çekilen ölçü ile tam penis meydana gelmesi ile ilgili olarak ortalama 8.9 ila 9.9 santimetredir.
Penisin boyutunu arttırmak için çok sayıda egzersiz yapılabilir ve bu egzersizler penisin boyutunda% 100 değişimi gösterdi. Ancak, egzersizler her hafta en az 6 ay boyunca beş gün yapılmadıkça bu sonuç alınamaz.
Egzersizlere başlamanın iki ila üç hafta sonra penis boyutunda bir artış ve gevşeme durumunda bir artış farkedeceksiniz. Kurulum durumundaki bir inç ile karşılaştırıldığında 5 cm (2 inç) ve penis büyütme egzersizlerine devam ederseniz, 6 ay sonra penis boyutunda gerçek bir değişiklik farkedeceksiniz. Bu egzersizler, haftanın 5 günü her gün bir saatlik bir oranda uygulanmalı ve ardışık veya ayrı iki dinlenme günü ve bu dinlenme süresi, hücrelerin iyileşip iyileştirilmesi için önemlidir.

Penis, dolaşım sisteminden penise ulaşan kanları emen 3 süngerimsi dokudan oluşur. Bu odacıklar kanla dolduğunda, penisin erimesine yol açar. Egzersizler sürekli olarak, doğru bir şekilde yapıldığında, odanın boyutunda bir genişlemeye neden olacaktır. Daha sonra, daha büyük miktarlarda kan emebilecek ve bu penis boyutunda bir artışa neden olacak ve bu egzersizlerin amacı, penisin oluşumundan sorumlu dokuları germek suretiyle bir gerilme kuvveti oluşturmaktır ve bu gerilme mukavemeti yavaş yavaş bu dokuların büyümesinde bir artışa neden olacaktır.

Penis Büyütme yöntemleri arayan her kişi, özellikle de diyabet ve karaciğer sirozu ve solunum yolları gibi bazı hastalıkları olan insanların sağlığı üzerinde herhangi bir kötü sonuç vermeyecek şekilde, bu egzersizlerle ilgili olarak tıbbi bir tavsiye almak için bir ürolog ile görüşmelidir. hastalıklara ve kan ve oksijen akışını etkileyen penise olan diğer hastalıkların ve hücrelerin yenilenme sürecinin incelenmesi. Bu sitede, bu talimatlarda belirtilenlerin ardından doğrudan veya dolaylı olarak meydana gelebilecek herhangi bir yaralanma veya sağlık sorunu için sorumlu değiliz.

Penis büyütme egzersizleri sırasında dikkate alınması gereken belirtiler:

1 – Penis üzerindeki kabarcıkların varlığı sıklıkla penis üzerindeki baskının şiddetli ve uzun bir süre kullanılması sonucu ortaya çıkar.
2 – Penisin tekrarlayan çekilmesiyle penisdeki bacaklar neden olabilir.
3 – Penisin ağır bir ağırlığının uzun süre kullanılması sonucu ortaya çıkan şişme, penisin sinirlerini etkiler ki bu iltihaplanma ve şişme yol açar. penis. Şişkinlik devam ederse penisin atrofisine ve daha sonra erektil disfonksiyona neden olabilir.

Penil Büyütme Egzersizlerini yapmadan önce şunları düşünmelisiniz:

1 – Egzersizler sırasında saçın çekilmesini önlemek için kılları kasık bölgesinde tıraş edin.

2 – Vitaminler, mineraller ve protein açısından zengin sağlıklı yemekler yiyin, çünkü gıda penis işi üzerinde bir etkisi vardır. Buna ek olarak, her gün iyi miktarda su içmeniz gerekir.

3 – Egzersiz yapmaya başlamadan önce iyi bir ruh hali içinde olmanız gerekmektedir. Bu egzersizlerin penisin genişlemesine yol açacağına inanmıyorsanız, işlem üzerinde olumsuz bir etki yaratacaktır ve penis büyütme işlemini zorlaştıracaktır.

4- Egzersizlerden önce penise nemlendirici kullanın ve sabun ve şampuan kullanmamayı tercih ederseniz, bu maddeler penis derisinin kızarıklığına ve tahriş olmasına neden olacaktır. Kuru ciltlere ve çatlaklara neden olmakla birlikte uzun süre kalırsa, cildinize rahatsız edilmeden cilde uzun süre kalabileceğinden, sıradan Vazelin yerine Yoğun Bakım Vazelinini kullanmanız tercih edilir veya penise zarar verir.

5 – Penis büyütme egzersizlerine başlamadan önce penisini ölçmelisiniz.

Penis Büyütme Egzersizleri:

Sıcak Kumaş

Bu işlem penis büyütme egzersizlerinden herhangi birisine başlamadan önce gereklidir çünkü penis dokuları kan akışını arttırır. Buna ek olarak, cildi daha esnek hale getirir, egzersizi yapmayı ve çürüklerin görünümünü azaltmayı kolaylaştırır. Aşağıdaki yollarla yapılabilir:

Havluyu sıcak veya ılık suya batırın ve sonra penisin ve testislerin etrafına sarın, başlangıçta rahatsız hissedeceksiniz, daha sonra sıcaklık daha rahat olacak, havluyu iki dakika bırakın ve sonra bu işlemi tekrar 3 kez tekrarlayın.
Jakuzi veya sıcak küvet gibi penisinizi ısıtmak için diğer yöntemleri de kullanabilirsiniz; kan akışını artırmak için penisin hafifçe masajını yapın. 10 dakikadan fazla kalmamalısın.

Penis Büyütme için jelq yöntemi

Bu yöntem, erkeklerin ilk on gençleri tarafından başlatılıp yetişkinliğe kadar devam edildikleri takdirde, boyu 10 inçten fazla ve çevresi 7 inçten daha fazla büyütebilir ve bundan sonra da haftada sadece bir kere azaltılır. Mafsal hücrelerinin büyümesini artıracak olan corpora cavernosa’ya olan kan akışını arttırır. Bu egzersiz kas liflerini yıkar ve dinlenirken bu lifler daha da büyür. Penisini kan akışını arttırarak boyutunu artıracaktır.

Farkı ne zaman farkedeceksin?

5 hafta sonra penis boyutunuzda küçük bir fark görmeye başlayacaksınız ve 6 ay boyunca bariz değişiklikler yapmayacaksınız. 1 yıl sonra, boyut olarak 3 inçlik bir artış farkedeceksiniz ve ereksiyon da daha da güçlenecek.

Jelq yöntemi nasıl yapılır?

Maksimum fayda sağlamak için, aşağıdaki adımlarda her gün yapılmalıdır:

1. Başlamadan önce, daha önce belirtildiği gibi sıcak bezlerle ısınmanız gerekir.

2. Başparmağınızla ve işaret parmağınızla yarı dik penisin tabanını kavrayın, bu 2 parmağınızı kullanarak bir O yapın ve böylece, kan dolaşımını keserek hücrelere daha fazla kan toplanmasıyla sonuçlanırsınız.

3. Kanın penis şaftına koyulması için elinizi hareket ettirmeye başlayın ve böylece hücreleri daha fazla kanla dolduracaksınız.

4. Penisin ucuna sağ elinizle geldiğinde, penisin tabanını tekrar sol elinizle tutun ve sağ elle yaptıklarınızla aynı işi yapın.

5. Bu egzersizi 20-25 dakika süreyle devam ettirin.

Jelq yönteminden maksimum fayda elde etmek için

Birinci hafta:

Günde 250-300 jelk yaparak başlayın ve PC bükülmeleri ile kombine edilmesi daha iyi (günlük 100-125 PC esneme).

Not: PC fleksörleri daha sonra açıklanacaktır.

İkinci hafta:

Jelq’i günde 200-225 PC flexes ile 10-15 dakika boyunca egzersiz yapın. Ve unutma, bu ağrısız olmalı. Herhangi bir ağrı varsa, derhal durmalı ve doktora danışmalısın.

Üçüncü hafta:

Jelq’i günde 300-325 PC bükülme ile 30 dakika egzersiz yapın.

Penis Büyüme için Pubococcyge (PC) Flex Egzersizleri:

PC kasları pubokoksizum kasına atıfta bulunur ve kasık kemiklerinden koksikliğe kadar uzanır ve bu kas boşalma ve ereksiyondan sorumludur ve idrara çıkma kontrolünde kullanılır. İdrar yaparken idrar orta akışını tutarak onu yerleştirebilir ve bu, bu kasın kasılmasına neden olur ve testislerin arkasındaki ve anüsün önündeki alanı uzattığını hissedersiniz.

Faydaları

İktidarsızlıktan korur.

Boşalmayı kontrol eder ve erken ve kötü boşalmalara karşı korur.

Daha kuvvetli ereksiyona neden olur.

Prostat bezinin aktivitesini arttırır.

İdrar kontrolü yetersizliği (idrar kaçırma) gibi daha sonraki hayat problemlerinden korur.

Penis Büyütme için Streç Uygulaması:

Isınma ile başlayın ve yumuşak bir penisle (yarı sert penis ile yapılması gereken jelq yönteminin aksine) bu egzersiz yapmanız gerekir çünkü dik penisin gerilmesi imkansızdır.

Penis başını hafifçe hafifçe basılarak tutun.

Penisinizi kendinize çekin ve elinizden geldiğince gerin. Baskı hissetmek normaldir, ancak herhangi bir ağrı hissederseniz, durup baştan başlamak zorundasınızdır.

Germe konumunu 15 saniye tutun ve bu işlemi 5 kez tekrarlayın.

Yukarıdaki adımları tamamladığınızda kan dolaşımını düzeltmek için penisini yavaşça masaj yapın.

Yukarıdaki egzersiz yukarı ve aşağı yönde germe ile yapılabilir.

Yukarıda bahsedildiği gibi penis başını tutarak penisin yanlarını gerin, sonra sola doğru çekin ve bu konumu 15 saniye tutun ve bu işlemi 5 kez tekrarlayın ve aynı yönde doğru yapın.

Erken Boşalma:

Bir erkeğin cinsel nüfuz öncesinde veya kısa bir süre sonra her iki cinsiyet için de yetersiz cinsel deneyimle sonuçlanmasını istediğinde, kontrolsüz boşalma gerçekleşir.

Erken boşalmadan nasıl kaçınırım?

Boşalma noktasını keşfetmek zorundasın ki boşalmak zorunda kaldığın ve boşalmaya karşı kendinizi durduramayacağınız nokta bu. Onu 1-10 olarak adlandırılan bir egzersiz yaparak keşfedebilirsiniz; bu sayı 1, uyarılma hissinin başlangıcını, 10’uncu sayı ise orgazm ve boşalmanın varlığına işaret eder; bu nedenle sayı 9, boşalmadan önceki noktadır ve bu, iade yok. Mastürbasyon yaparken 8 boşaltma noktasına ulaşınca boşalma dürtüsünün yatırılmasından sonra tekrar başlatın ve bunu birkaç kez tekrarlayın. Mastürbasyon, dur, mastürbasyon yapın ve 15 dakika sonra boşalın.

Erken boşalmayı önlemenin diğer bir yolu da daha önce açıklandığı gibi PC egzersizleri ile ilgilidir. Cinsel ilişkiden zevk alırken çok heyecanlı hissediyorsanız penisini penis başının vajinasında tutarak vajinadan penisini çekin ve boşalma dürtüsü ortadan kalkıncaya kadar 30 saniye bekleyin, daha sonra bıraktığınız noktadan başlayın.

Daha uzun süren sert bir ereksiyon elde etmek için önemli ipuçları:

Diyet: – Düşük yağlı, yüksek lifli bir diyet uygulayın, çünkü kandaki yüksek seviyedeki kolestrolün penisteki kan damarlarını iktidarsızlığa neden olabileceği bulunmuştur. Diyetinizde hindi, tahıl, kuzu, yağsız sığır eti, yengeç ve istiridye gibi az miktarda çinko bulunmalıdır. Sigarayı bırakın. Çok sayıda alıştırmaya devam edin. Daha fazla ereksiyona sahip olmak penis kas dokusunu oksijenli hale getirir.

Parmağınızı penisin alt kısmının köküne, baş parmağınızı penisin üst kısmının köküne yerleştirin. Derin bir nefes alın ve penisin ucuna doğru bir dalga halinde penis milini sıkıştırın. Bu penisin başına daha fazla kan çeker ve bu egzersiz günde 9 defa tekrarlanmalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )