Super Viga 50000 Ürün Görseli

Viga 50000 Geciktirici Sprey

Viga 50000 Geciktirici Sprey

Nedir?

                Cinsellikle alakalı yaşanan birçok problemin yanında erkeklerde görülen erken boşalma direkt olarak cinsel birlikteliği engelleyen ve moral bozukluğuna neden olan bir problemdir. Cinsel birlikteliğin başlamadan bitmesi veya çok çabuk sonlanması kadının yeterince tatmin olamamasına ve erkekte de özgüven problemine neden olmaktadır. Erken boşalma sorununu etkili bir şekilde çözen Viga 50000 Geciktirici alanında oldukça başarılı bir üründür. Hızlı bir şekilde tesir eder ve geç boşalmanızı sağlar. Bu sayede arzu ettiğiniz cinsel birliktelik süresine kavuşursunuz ve hem partneriniz hem de siz yataktan mutlu ayrılırsınız. Dünya genelinde geniş bir müşteri potansiyeline sahip olan Viga 50000 Geciktiriciweb sayfamızca orijinal ve ithal olarak satılmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

                Kullanımı oldukça pratik olan Viga 50000 Geciktiricidirekt olarak penis üzerine haricen uygulanır. Cinsel birliktelikten 5 – 10 dakika önce tüm penis yüzeyince ince bir tabaka halinde püskürtmeniz ve deri tarafından emilmesi için 1 – 2 dakika beklemeniz yeterlidir. Sonrasında erken boşalma korkunuz olmadan cinsel birlikteliğinizi yaşayabilirsiniz. Etkisi uzun süre devam eder ve sizi yarı yolda bırakmaz. Aşırı miktarda ürün kullanımı, cinsellikten alınan zevki azaltacağından tavsiye edilmez.

İçerik

                Sade bir formüle sahip olan Viga 50000 Geciktirici, gücünü bitkilerden alır. Tıpta da yoğun olarak uyuşturucu etkisi olan bitkilerden faydalanılmaktadır. Aynı prensipten hareketle üretilen bu ürün de bitkisel içeriklidir ve hafifleştirilmiş etkileri bulunmaktadır. Yalnızca penis üzerine uygulanması için üretilmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )